Zdjęcia na Snapchacie nabiorą nowego wymiaru dzięki dodanej dziś funkcji

Snapchat wprowadza nową funkcję o nazwie 3D Camera Mode. Pozwola użytkownikom dodać do swych zdjęć nieco głębi, tworząc bardzo ciekawy efekt 3D.

Firma Snap Inc., zaprezentowała dziś kolejną nowość, która z pewnością spodoba się wielu użytkownikom popularnej aplikacji. Każdy z nich, o ile posiada odpowiedni smartfon, może teraz wykonać selfie i wzbogacić je o efekt 3D. Wykonana w ten sposób fotografia nabierze znacznie większej głębi i będzie prezentowała się dużo atrakcyjniej.

Selfie 3D, które pozwala nam wykonać Snapchat, możemy następnie zapisać je w telefonie lub też udostępnić innym użytkownikom. I to nie tylko osobom korzystającym ze wspomnianej aplikacji, ale dosłownie każdemu. Aby zobaczyć wspomniany efekt nie wystarczy jednak spojrzeć na ekran. Musimy bowiem ruszać telefonem na boki, gdyż tylko w ten sposób dostrzeżemy głębię fotografii. Jak to dokładnie wygląda, obrazuje poniższe wideo.

Musimy jednak pamiętać, że nie każdy model smartfona dostępny na rynku, potrafi obsłużyć dodaną właśnie funkcję. Producent aplikacji twierdzi, że musimy mieć co najmniej iPhone’a X lub coś świeższego. Oczywiście działa to również ze sprzętem na Androidzie, ale tylko z nowszymi modelami. Producent deklaruje, że już na starcie z nowej funkcji mogą korzystać posiadacze wielu urządzeń, choć nie zdradził dokładnie o jakie modele chodzi. Nie wiemy też czy funkcja 3D Camera Mode będzie w przyszłości wspierała także starszy sprzęt.

Snapchat

Źródło

You may also like...