Sony HT-G700: nowoczesny soundbar do kina domowego

Osoby kompletujące zestaw kina domowego, mogą zainteresować się najnowszym soundbarem Sony HT-G700. Głośnik 7.1.2-kanałowy ma wiele użytecznych funkcji.

Dziś mało kto instaluje w zestawach kina domowego rozbudowane zestawy kolumn głośnikowych. Podobny efekt zapewniają bowiem soundbary, które całkiem nieźle grają, a przy tym są dużo wygodniejsze w instalacji. Nie wymagają ukrywania przewodów po całym salonie, a także znajdowania miejsca na poszczególne głośniki.

Jednym z nowych produktów tego typu jest model Sony HT-G700, którego japoński koncern wprowadził właśnie na rynek. To sprzęt 7.1.2-kanałowy, wyposażony w wiele interesujących rozwiązań, który znakomicie komponuje się z naszym telewiorem. Zaliczymy do nich m.in., głośnik centralny, zapewniający wyraźne dialogi bez pogarszania jakości pozostałych dźwięków.

Listwę wyposażono także w kilka różnych trybów pracy, przeznaczonych zarówno do oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. Jeśli natomiast lubimy oglądać filmy w godzinach wieczornych, przyda się tryb nocny, dzięki któremu nie postawimy na nogi reszty domowników. Ciekawym dodatkiem jest też upscaler dźwięku, który potrafi podnieść jego jakość do wersji 7.1.2-kanałowej. O odpowiednie brzmienie dbają również technologie Dolby Atmos, DTS:X, Vertical Surround Engine oraz S-Force Pro Front Surround

Sony HT-G700

Producent zadbał też o możliwość podpięcia głośnika do różnych urządzeń. Mamy więc wejścia i wyjścia HDMI, jak również port optyczny oraz technologię Bluetooth. Jest też funkcja 4K HDR 18Gbps pass-through, a także HDCP2.2/HDCP2.3, HDR10, Hybrid Log Gamma i Dolby Vision.

Sony HT-G700

Ponad 400 W soundbar Sony HT-G700, na rynku amerykańskim dostępny jest w cenie 600 dolarów.

Źródło

You may also like...