Vertu SIGNATURE Cobra: telefon w cenie domu

Vertu znane z produkcji luksusowych telefonów, zaprezentowało nowy model. Vertu SIGNATURE Cobra jest urządzeniem limitowanym i kosztuje 360 tysięcy dolarów.

Należąca niegdyś do Nokii marka Vertu słynie z urządzeń mobilnych, przeznaczonych dla najbogatszych klientów. Sprzęt powstaje z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, więc jego ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy.

Nie inaczej jest z najnowszym produktem tej marki, Vertu SIGNATURE Cobra. Model jest limitowany i powstał tylko w ośmiu egzemplarzach. W jego produkcji pomagała marka Boucheron, która zajmuje się na co dzień produkcją biżuterii dla francuskiej rodziny królewskiej.

Telefon powstał z 388 elementów i został wykonany ręcznie w Wielkiej Brytanii. Jego obudowa pokryta jest złotem i ozdobiona kobrą wijącą się przez całą dolną część. Wąż inkrustowany jest przez 439 rubinów, zaś jego oczy powstały z dwóch szmaragdów.

Vertu SIGNATURE Cobra oferowany jest w cenie 360 000 dolarów, czyli w przeliczeniu 1,34 mln złotych. Producent może go dostarczyć śmigłowcem, jeśli klient sobie tego życzy.

Vertu SIGNATURE Cobra

Źródło: Gizchina.com

You may also like...