Zegarek dla miłośników Pokemonów

Znany szwajcarski producent zegarków Romain Jerome, przygotował zegarek dla fanów Pokemonów. Produkt kosztuje jednak tyle co luksusowa willa.

Pokemony to nie tylko niezwykle popularne gry wideo oraz seriale animowane. To cały przemysł produkujący różnego rodzaju gadżety dla fanów, począwszy od piórników, poprzez ubrania, a kończąc na luksusowych zegarkach.

Taki właśnie sprzęt przygotował nam Romain Jerome, szwajcarski producent luksusowych zegarków. Stworzony przez niego chronograf skierowany jest do najbardziej zapalonych fanów Pokemonów, którzy kolekcjonują związane z nimi produkty. W tym wypadku muszą mieć jednak bardzo gruby portfel, gdyż zegarek kosztuje 258 000 dolarów, czyli niemal milion złotych.

Za taką cenę można by oczekiwać produktu kapiącego złotem i diamentami, ale nie w tym przypadku. Tak wysoką cenę płacimy przede wszystkim za cyferblat, który jak twierdzi producent, powstaje przez kilkaset godzin. Znajdują się na nim wizerunki wielu popularnych Pokemonów, z Pikachu na pierwszym planie. Natomiast wskazówki wykonano w formie błyskawicy.

Zegarek jest niewątpliwie drogi, ale to produkt kolekcjonerski, który z czasem będzie nabierał wartości. Może być więc niezłą inwestycją kapitału.

Zegarek

Źródło: Romainjerome.ch

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *