FYB London: inteligentna damska torebka

Na Kickstarterze pojawiła się kampania dla produktu o nazwie FYB London. Jest to inteligentna damska torebka, wyposażona w nowinki technologiczne, który ułatwią życie.

Damska torebka, to przestrzeń, której nie udało się jeszcze dokładnie zbadać żadnemu z naukowców. Jest bowiem taka jak Tardis, czyli jest większa w środku niż na zewnątrz. Gdyby zapuścić się do jej wnętrza, gdzieś obok suszarki do włosów i koła zapasowego do samochodu, dałoby się pewnie również znaleźć zagubioną Atlantydę.

Żadna przedstawicielka płci pięknej nie może się obejść bez torebki, więc powstał inteligentny model FYB London. Jest to damska torebka, którą wyposażono w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Przede wszystkim dostęp do niej chroniony jest czytnikiem odcisków palców, więc żaden złodziej nie dostanie się do środka. Można ją też otworzyć za pomocą mobilnej aplikacji. A jeśli przestępca skradnie całą torebkę, to lokalizator bluetooth uruchomi alarm i pozwoli ją odzyskać, jeśli nie oddaliła się zbyt daleko.

Torebka posiada też wbudowany bank energii z funkcją bezprzewodowego ładowania smartfonów. Dodatkowo ma wbudowaną kieszeń przeznaczoną na karty płatnicze, która jest zabezpieczona przed ich zdalnym zeskanowaniem. W ten sposób nikt nie ukradnie nam pieniędzy poprzez płatności zbliżeniowe.

Pomysłodawcy FYB London zebrali już na Kickstarterze pieniądze potrzebne do rozpoczęcia produkcji. Damska torebka pojawi się w sprzedaży już w sierpniu i w zależności od wersji, kosztować ma 299 lub 339 dolarów.

damska torebka

damska torebka

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *