Sony ma odpowiedź na kontroler Xbox One Elite. Jest nią SCUF Vantage

Standardowy kontroler do PlayStation 4 całkowicie zaspokaja potrzeby większości graczy. Jeśli jednak chciałbyś sprzęt, który można idealnie dopasować do własnych preferencji, to SCUF Vantage jest tym czego szukasz.

Już wkrótce posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli zastąpić standardowe kontrolery oferowane przez producenta, zupełnie nowym modelem. W odróżnieniu od pada opracowanego przez inżynierów Sony, nowy kontroler ma bardzo ciekawą konstrukcję. Oferuje bowiem zaawansowane funkcje personalizacji i dopasowania do indywidualnych upodobań.

Sprzęt nazywa się SCUF Vantage i jest licencjonowanym produktem marki PlayStation. Oczywiście jest także bardziej rozbudowany od standardowego DualShocka 4. Wyposażono go m.in., w dodatkowe łopatki umieszczone na spodniej stronie, a także panel dotykowy, pozwalający regulować głośność w grze.

Jego konstrukcja jest w pełni modułowa, a więc można wymienić praktycznie dowolny jego element. Wszystkie komponenty umieszczone pod górnym panelem mocowane są bowiem na magnesach, co pozwala łatwo je wymienić. I to dosłownie wszystkie.

Użytkownik może np., wyjąć silnik wibracyjny, co znacznie obniży wagę pada i zmniejszy zmęczenie dłoni podczas dłuższej zabawy. Można też wymienić D-pada oraz przyciski kontrolne. Natomiast triggery mają regulowany skok, co poprawi celność oraz responsywność w grach FPS. Użytkownik może również zmienić mapy przycisków, a także wzbogacić go o różne modyfikacje grzybków.

SCUF Vantage jest więc odpowiedzią na kontroler Xbox One Elite i oferuje podobną funkcjonalność. Jest przy tym równie drogi. Przewodowa wersja nowego pada została wyceniona na 169,95 dolarów. Za wersję bezprzewodową trzeba natomiast zapłacić aż 199,95 dolarów. Produkt trafi do sklepów już latem tego roku.

SCUF Vantage

SCUF Vantage

SCUF Vantage

Źródło: Playstation.com

You may also like...