Nowy głośnik Sony otoczy nas dźwiękiem

Sony pokazało nowy model bezprzewodowego głośnika o nazwie Sony SRS-WS1. Specjalna konstrukcja sprawia, że jest to sprzęt noszony, który zakładany na nasz kark.

Głośniki przenośne, to ciekawy sposób na słuchanie muzyki z większym gronie znajomych. Ich konstrukcja ma jednak to do siebie, że emitowany dźwięk nie zawsze ma dobrą jakość. Nie jest bowiem kierowany bezpośrednio w stronę słuchacza, lecz rozprasza się zanim dojdzie do jego uszu.

Sony SRS-WS1

Najnowszy produkt Sony pozbawiony jest tej wady i zapewnia znacznie lepsze brzmienie, które dociera do nas bezpośrednio. Firma pokazała głośnik o nazwie Sony SRS-WS1, który znacznie różni się od tego co znajdziemy w sklepach. Jest to bowiem sprzęt noszony, zakładany na kark.

Jeśli odnieśliście wrażenie, że gdzieś to już widzieliście to macie rację. Produkt bardzo przypomina słuchawki LG TONE Studio sprzed kilku lat. Głośnik posiada 30 mm szerokopasmowe przetworniki po obu stronach, dzięki czemu słuchacz znajduje się w centrum sceny dźwięku. W ten sposób możemy słuchać muzyki lub oglądać telewizję, nie przeszkadzając przy tym sąsiadom.

Sony SRS-WS1

Głośnik jest całkowicie bezprzewodowy, a więc żadne kable nie krępują nam ruchu. Producent dodaje tez w komplecie radiowy przekaźnik, umożliwiający podłączenie do telewizora dwóch takich głośników. Oczywiście w jego obudowie znajdują się też gniazda, które możemy wykorzystać do podpięcia telefonu lub konsoli do gier.

Na sklepowych półkach Sony SRS-WS1 pojawi się już 1 grudnia w cenie 299,99 dolarów.

Źródło

You may also like...