Nowe zdjęcia prezentują wygląd Sony Xperia 2

Do sieci trafiło kilka zdjęć najnowszego smartfona Sony Xperia 2. Prezentacja nowego modelu prawdopodobnie odbędzie się podczas nadchodzących targów IFA 2019.

Xperia 1 miała pomóc Sony ponownie stać się jednym z największych producentów smartfonów. Smartfon stanowić miał groźną konkurencję dla produktów rywali, ale okazał się sprzętem średnio udamy. Przynajmniej pod względem aparatów, które według najnowszego testu, są na poziomie modeli sprzed kilku lat.

Japoński koncern uważa jednak, że jego sprzęt nadal może wzbudzać zainteresowanie, dlatego szykuje następcę Xperii 1. Według przecieków, prezentacja modelu Sony Xperia 2 odbędzie się na berlińskich targach IFA 2019, które odbędą się w przyszłym tygodniu. W sieci pojawiło się jednak kilka zdjęć, które pozwalają nam już teraz zapoznać się ze stylistyką nadchodzącego sprzętu.

Patrząc na poniższe fotografie widzimy, że urządzenie wizualnie niewiele się zmieniło i jest praktycznie identyczne z poprzednikiem. Jedyna różnica to lokalizacja tylnej kamery, która przeniosła się w róg tylnego panelu. Przyciski są natomiast rozmieszczone w tych samych miejscach.

Niestety źródło które opublikowało zdjęcia, nie podało specyfikacji technicznej, więc nie wiemy jakie wyposażenie otrzyma. Nieoficjalnie mówi się jednak, że może mieć ekran o takiej samej rozdzielczości jak poprzednik, czyli 3840 x 1644 pikseli. Doniesienia te zweryfikujemy już 5 września, bowiem na ten dzień zaplanowano konferencję Sony.

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Źródło

You may also like...