Sony Xperia X i Xperia X Performance z 64 GB pamięci

Sony ogłosiło niedawno, że jej Xperia X jest aktualnie flagowym modelem smartfona, więc musi się wyróżniać, oferując użytkownikom coś więcej niż pozostałe urządzenia. Koncern poinformował więc, że Xperia X i Xperia X Performance dostaną w standardzie 64 GB pamięci.

Flagowe smartfony to urządzenia wyposażone w najlepsze podzespoły i mają zapewniać swym użytkownikom najlepszą funkcjonalność. Tak też jest z modelami Xperia X i Xperia X Performance firmy Sony, które wchodzą właśnie na rynek. Mimo, że oba posiadają slot na kartę microSD pozwalającą rozszerzyć pamięć o maksymalnie 200 GB, to oba zaoferują jej w standardzie 64 GB.Nowe smartfony Sony to kawał porządnego sprzętu. Oba dysponują 5″ ekranem Full HD, 23 Mpix kamerami z tyłu oraz 13 Mpix z przodu. Mają też czytnik linii papilarnych oraz Andorida 6.0 Marshmallow, a także baterie o bardzo zbliżonej pojemności (2620 mAh w modelu Xperia X oraz 2700 mAh w Xperia X Performance).

Zobacz najtańsze smartfony

Inne są natomiast procesory i tak Xperia X wyposażona jest w Snapdragona 650 z 3 GB RAM, natomiast Xperia Performance ma Snapdragona 820 z 3 GB RAM. W sprzedaży dostępne są także warianty Dual, obsługujące dwie karty SIM.

Źródło: Sonymobile.comYou may also like...