Mocny soundbar nuPro XS-8500 RC wstrząśnie naszym mieszkaniem

Niemiecka firma Nubert przyjmuje już zamówienia na nowy soundbar nuPro XS-8500 RC. Sprzęt wspiera Dolby Atmos i DTS:X, a także posiada wbudowany subwoofer odpowiadający za niskie tony.

Kilkanaście lat temu, chcąc zbudować kino domowe, musieliśmy instalować w pokoju rozbudowane zestawy głośnikowe, zastanawiając się gdzie ukryć okablowanie. Dziś nie jest to konieczne, gdyż sprawę rozwiązuje soundbar. Te stosunkowo niewielkie głośniki są bardzo funkcjonalne, ponieważ łączą możliwości wielogłośnikowych zestawów z niewielkimi rozmiarami. Nie zajmują więc wiele miejsca, potrafiąc przy tym nagłośnić całe pomieszczenie.

Dla fanów mocnego brzmienia niemiecka firma Nubert przygotowała głośnik nuPro XS-8500 RC, w standardzie 7.1.4-kanałowym. Sprzęt posiada zintegrowany subwoofer i dysponuje czterema 90 głośnikami oraz dwoma 110 W, a jego łączna maksymalna moc wynosi 820 W. Oczywiście znajdziemy tu również wsparcie dla Dolby Atmos i DTS:X, natomiast dzięki złączu HDMI eARC, możemy podłączyć listwę do telewizora.

Funkcja X-Connect Surround, pozwala do soundbara podłączyć bezprzewodowo do ośmiu głośników i wszystkie ze sobą zsynchronizować. Natomiast Bluetooth aptX HD oraz technologia Low Latency, gwarantują bezproblemowe połączenie ze smartfonami.

Do konfiguracji ustawień głośnika możemy wykorzystać aplikację Nubert X-Remote, która posiada przydatną funkcję X-Room Calibration. Umożliwia ona kalibrację dźwięku i dostosowanie go do naszego pomieszczenia, by uzyskać optymalny efekt.

Soundbar nuPro XS-8500 RC dostępny jest obecnie w przedsprzedaży, zaś w sklepach pojawi się w połowie sierpnia. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie producenta. Głośnik kosztuje 1969 euro i będzie dostępny w kolorze czarnym oraz białym.

Oczywiście jeśli nie potrzebujecie tak mocnego i rozbudowanego głośnika, to możecie kupić coś tańszego. Duży wybór soundbarów znajdziecie na tej stronie.

soundbar

Źródło

You may also like...