Specyfikacja vivo U10 ujawniona przed jutrzejszą premierą

We wtorek odbędzie się oficjalna premiera nowego smartfona firmy Vivo. Specyfikacja Vivo U10 przestała być jednak tajemnicą, gdyż producent już teraz zdecydował się ją ujawnić.

W dzisiejszych czasach premiera nowych smartfonów jest już praktycznie tylko formalnością. Zazwyczaj na długo przed debiutem sprzętu znamy jego oficjalne parametry techniczne, wygląd, a często także cenę.

W dniu jutrzejszym firma Vivo zaprezentuje nam kolejny smartfon należący do średniej półki. Producent najwyraźniej nie chciał jednak czekać aż tyle, więc specyfikacja vivo U10 już dziś została przez niego ujawniona.

Specyfikacja Vivo U10 ujawniona jeszcze przed premierą

Najnowszy produkt posiada na wyposażeniu 6,35″ wyświetlacz o rozdzielczości HD+, w którego górnej części zainstalowano niewielki notch. Płynność działania sprzętu oraz uruchamianych na nim aplikacji zapewnia natomiast Snapdragon 665 SoC, wspierany przez 4 GB RAM. Taka ilość pamięci w zupełności wystarczy też do zapewnienia płynnej wielozadaniowości.

Specyfikacja Vivo U10

W smartfonach ze średniej półki, standardem powoli staje się obecność trzech aparatów głównych, więc w U10 również nie mogło ich zabraknąć. Smartfon posiada 13 MP sensor główny, którego wspierają 8 MP oraz 2 MP soczewki. Dodatkowo pod aparatem znajduje się czytnik odcisków palców. W tym modelu producent nie zdecydował się na zintegrowanie go z wyświetlaczem.

Specyfikacja Vivo U10

Sporym atutem nowego produktu jest bateria, która w tym modelu ma pojemność aż 5000 mAh, a w dodatku uzupełnia ją ładowarka o mocy 18 W.

Ze sprzętu ucieszą się też gracze. Mimo iż nie jest to model gamingowy, to posiada kilka funkcji dedykowanych fanom elektronicznej rozrywki. Znajdziemy w nim tryb Ultra Gaming Mode, który zawiera kilka przydatnych opcji. Przede wszystkim oferuje specjalny tryb wibracji wzmacniający doznania podczas zabawy. Aktywuje też funkcję ograniczenia niebieskiego koloru, by chronić oczy użytkownika oraz włącza funkcję “Nie przeszkadzać”. Dzięki temu zabawy nie przerwie nam żaden telefon, czy też otrzymana wiadomość.

Specyfikacja Vivo U10

Smartfon będzie oferowany w kolorze czarnym i niebieskim. Na dokładną cenę oraz datę wprowadzenia do sprzedaży będziemy jednak musieli poczekać do jutra.

Źródło

You may also like...