Chuck Norris bohaterem nowej gry mobilnej

W przyszłym miesiącu fani legendarnego aktora Chucka Norrisa, sami będą mogli wcielić się w ulubionego bohatera. Na Androida oraz iOS pojawi się bowiem nowa mobilna gra z jego udziałem, zatytułowana Nonstop Chuck Norris.

Chuck Norris to legenda kina akcji, która jednak największą sławę zdobyła dzięki niezliczonej ilości żartów, jakie pojawiły się w ostatnich latach. Już wkrótce jego sławny kop z półobrotu, będziemy mogli wykonywać sami, ponieważ Chuck został bohaterem gry mobilnej.Produkt nosi nazwę Nonstop Chuck Norris i pojawi się na urządzenia mobilne wykorzystujące platformę iOS oraz Android. Nasz ulubiony bohater będzie przemierzał różne światy, szczodrze rozdając ciosy i kopniaki wszystkim, którzy ośmielili się stanąć na jego drodze. Gracz przy okazji będzie zbierał różne żarty oraz ciekawostki związane z tą popularną postacią.


Kinguin - Save on Every Game 468x60

Nonstop Chuck Norris ma być grą darmową. Ale że w dzisiejszym świecie tak naprawdę nie ma nic za darmo, to powinniśmy spodziewać się mikrotransakcji umożliwiających zakup przedmiotów potrzebnych do zabawy, więc pojawi się konieczność sięgnięcia do portfela. Nie wiadomo wprawdzie jak wielka, ale mikrotransakcje są podstępne i tak zaprojektowane, by wydatki były dla gracza niezauważalne.

Źródło: Flaregames.com

You may also like...