Sprzedano już 15 milionów Xiaomi Redmi Note

Apple do tej pory mogło obawiać się tylko Samsunga. Ale teraz okazuje się, że nie jest w stanie dorównać także chińskim producentom, z którymi iPhone na ich rodzimym rynku nie ma najmniejszych nawet szans. Przykładem mocnego rywala jest Xiaomi Redmi Note.

Przykładem ogromnej popularności jest Redmi Note. To najnowszy smartfon wyjątkowo popularnej w Chinach firmy Xiaomi, oferującej produkty lepsze i znacznie tańsze od Apple. Wspomniany telefon, gdy tylko rozpoczęła się jego przedsprzedaż, w ciągu zaledwie 34 minut znalazł 100 tysięcy nabywców. A to dopiero początek, gdyż obecnie liczba przedpremierowych zamówień przekroczyła już 15 milionów!

To wynik miażdżący Apple, które w premierowy weekend sprzedało jedynie 9 milionów iPhonów 5s oraz 5c, A także sporo lepszy od osiągniętego przez Galaxy S5. Przy czym zarówno Apple, jak i Samsung oferowały swe smartfony na całym świecie. Tymczasem Xiaomi, sprzedaje je na razie tylko w Chinach.

Redmi Note pod względem specyfikacji wcale nie jest gorszy od iPhona 5s, a dodatkowo jest od niego pięć razy tańszy. Za jedyne 161 dolarów otrzymujemy telefon z 5,5-calowym ekranem o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Ma on również ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB ROM, 13 Mpix kamerę, 3200 mAh baterię oraz Androida 4.2.2.

Przypomnę, że to wszystko dostajemy za niecałe 500 złotych. Nic więc dziwnego, że Redmi Note popularnością bije na głowę nowego iPhona.

Xiaomi Redmi Note

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...