Sprzedaż Galaxy S7 dobije do 25 mln sztuk

Według szacunków analityków, jeszcze w tym miesiącu łączna liczba sprzedanych egzemplarzy Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, przekroczy 25 mln egzemplarzy. Biorąc pod uwagę fakt, że smartfony trafiły do sprzedaży całkiem niedawno, jest to ogromny sukces Samsunga.

Producent wziął sobie do serca krytykę użytkowników Galaxy S6 i w kolejnym modelu swego flagowca wyeliminował dotychczasowe błędy, co zaowocowało doskonałą jego sprzedażą, która jeszcze w tym miesiącu powinna przekroczyć 25 mln egzemplarzy.Flagowe smartfony Samsunga jeszcze niedawno sprzedawały się kiepsko, gdyż użytkownicy narzekali na system przeładowany aplikacjami, brak slotu na kartę pamięci oraz kilka innych wad, które zniechęcały do zakupu produktów tej koreańskiej marki. Problemy te należą już do przeszłości i najnowszy flagowiec koncernu jakim jest Galaxy S7, sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki.

Koreańskie źródła twierdzą, że jeszcze w tym miesiącu łączna sprzedaż modelu Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge powinna przekroczyć 25 mln egzemplarzy. Oczywiście dotyczy to urządzeń sprzedanych, a nie rozesłanych do sklepów, więc sukces jest naprawdę ogromny. W tak dużej sprzedaży sprzętu pomogła nie tylko agresywna kampania reklamowa, ale też wysoka jakość sprzętu.

Co ciekawe najchętniej wybieranym wariantem jest nieco droższy Galaxy S7 Edge co wyraźnie pokazuje, że konsumenci preferują sprzęt z zakrzywionymi wyświetlaczami.

Źródło: Yonhapnews.co.krYou may also like...