Darmowe Metro Exodus i Gylt w lutym dla Stadia Pro

Google opublikowało listę darmowych gier, które użytkownicy serwisu Stadia Pro dostaną w lutym. Koncern przygotował dwie nowe propozycje, mianowicie Metro Exodus oraz Gylt.

Subskrybenci serwisu Stadia Pro, wciąż mogą jeszcze pobierać darmowe gry, które Google zaoferowało im w styczniu. Do najbliższego piątku są bowiem dostępne takie produkcje jak Rise of the Tomb Raider oraz Thumper. Miesiąc dobiega jednak końca, więc koncern poinformował jakich gier możemy oczekiwać w lutym.

Jak zwykle przygotowano dwie produkcje, a tym razem subskrybenci otrzymają gry Metro Exodus oraz Gylt. Pierwszej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, gdyż jest to kolejna odsłona znanej serii, przenosząca graczy do postapokaliptycznego świata. Druga propozycja jest grą indie, a za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Tequila Works.

Dodam, że korzystanie z Stadia Pro kosztuje 10 dolarów miesięcznie. W tej cenie gracze mogą streamować gry w rozdzielczości 4K oraz z dźwiękiem przestrzennym w standardzie 5.1. W ramach tej opłaty, każdego miesiąca otrzymują także darmowe gry. Są dodawane do biblioteki, więc można się nimi bawić przez cały czas opłacania abonamentu.

Początkowo oferta nowego serwisu Google nie była zbyt atrakcyjna dla fanów cyfrowej rozrywki. Na szczęście firma zaczyna powoli wzbogacać ją o nowe tytuły, z których wiele to produkcje z najwyższej półki. Wśród nich znajdziemy m.in., Borderlands 3, Darksiders Genesis, DOOM Eternal, Final Fantasy XV, Mortal Kombat 11, NBA 2K20, Red Dead Redemption II, The Elder Scrolls i inne.

Stadia Pro

Źródło

You may also like...