Styczniowa premiera Galaxy S9 bardzo prawdopodobna

Południowokoreańskie media twierdzą, że Samsung chce wprowadzić na rynek Galaxy S9 już w styczniu przyszłego roku. Jego prezentacja odbędzie się na CES 2018.

W ostatnim czasie producenci smartfonów oferują sprzęt o bardzo zbliżonych możliwościach technicznych. Walkę o portfele klienta wygrywa więc firma, która jako pierwsza wprowadzi nowy model na rynek.

Samsung doskonale rozumie tę zasadę, gdyż swój najnowszy flagowiec planuje wprowadzić do sprzedaży już w styczniu przyszłego roku. Mowa naturalnie o modelu Galaxy S9, który miałby rywalizować z najnowszymi produktami rywali. Już od pewnego czasu mówi się, że telefon zadebiutuje początku przyszłego roku i wygląda na to, że te doniesienia mogą być prawdziwe. Południowokoreańskie media twierdzą bowiem, że producent wybrał na premierę nowego modelu właśnie styczeń.

Media sugerują, że nowy telefon zostanie oficjalnie pokazany podczas targów elektroniki użytkowej CES 2018 odbywających się w Las Vegas. Natomiast wkrótce potem trafi do sprzedaży. Dziennikarze wskazują, że Samsung chce w ten sposób zwiększyć efektywność rywalizacji z Apple oraz chińskimi producentami zdobywającymi coraz większy udział w rynku. Nowy model dostanie ponoć Snapdragona 845 oraz technologię rozpoznawania twarzy.

Samsung oczywiście niczego na razie nie potwierdził. W doniesieniach może być jednak sporo prawdy, gdyż mówi się także, że LG G7 również zostanie pokazany w styczniu przyszłego roku.

Galaxy S9

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...