Superman także słucha muzyki

W tym tygodniu ma swą premierę kolejna wersja przygód Supermana, więc producenci akcesoriów już teraz wprowadzają na rynek licencjonowane gadżety oznaczone logiem Man of Steel.

Wśród nich znalazła się firma Gavio oferująca specjalne słuchawki douszne. Model Metallon Zinc wykonano ze stopu cynku, nadając mu charakterystyczną niebieską kolorystykę oraz równie niebieski przewód, który nie ulega splątaniu. Ich cena wynosi 56 dolarów.

Gruuve Gazz to kolejne słuchawki w bardziej tradycyjnej firmie z niebiesko-czerwono-żółtym S. One również posiadają kabel, który się nie plącze oraz są wyposażone w mikrofon. Kosztują 48 dolarów.

Kolejnym z produktów jest zewnętrzna bateria Jackin’ Juice ozdobiona grafiką z Man of Steel, wyposażona w 2800 mAh akumulator, pozwalający nam przynajmniej raz naładować smartfona. Cena gadżetu to 48 USD.

Ostatnim produktem jest Plush Pocket, czyli silikonowe etui, w którym można przechowywać np. pieniądze, czy karty kredytowe. Dostępne jest w wersji czarnej, błękitne, lub czerwonej i kosztuje 16 dolarów.

Źródło: Gavio.com.sg

You may also like...