Świąteczne niespodzianki w Pokemon GO

Niantic Labs przygotowuje dla posiadaczy gry Pokemon GO, kilka niespodzianek, które zostaną udostępnione w okolicach gwiazdki. Wśród nich znajdą się nowe rodzaje Pokemonów.

Święta będziemy oczywiście spędzać z rodziną, jednak Niantic Labs chce, by użytkownicy Pokemon GO, wstali od suto zastawionych stołów i wyruszyli na poszukiwanie Pokemonów. Planuje więc świąteczny event, który zaoferuje co najmniej dwa bonusy.Pierwszym z gwiazdkowych prezentów planowanych przez twórców gry, będzie możliwość schwytania rzadkich Pokemonów. Drugim natomiast mnożnik punktów doświadczenia, który umożliwi znacznie szybszy rozwój postaci. Na razie nie wiadomo dokładnie jakie będą to Pokemony, ale najbardziej prawdopodobny jest Snorlax, jak również Seel oraz Dewgong. Oprócz tego w okresie świątecznym, zwiększona zostanie częstotliwość pojawiania się pokemonów na mapie.

Jeszcze przed końcem roku ma pojawić się kolejny bonus. W tym przypadku szczegóły również pozostają tajemnicą, jednak plotki sugerują, że będą to trzy legendarne ptaki. Mają one być rozdawane w charakterze prezentu, po jednym dla każdego z zespołów i tak: Team Instinct dostanie Zapdosa, Team Mystic – Articuno, zaś Team Valor – Moltres.To oczywiście nie wszystkie niespodzianki planowane przez twórców gry. Z najnowszych wieści wynika, że na początku przyszłego roku pojawi się aktualizacja Generation 2, która wzbogaci grę o setkę kolejnych Pokemonów.

Niespodzianki powinny zostać udostępnione za nieco ponad tydzień.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...