T-Mobile rozdaje darmowe Samsungi Galaxy Note 10+ 5G

Podczas dzisiejszego finału Superbowl, amerykański oddział T-Mobile rozda darmowe smartfony Samsung Galaxy Note 10+ 5G. Operator przygotował 60 egzemplarzy.

Dziś w nocy polskiego czasu odbędzie się kolejne święto fanów amerykańskiego footballu, czyli Superbowl. Od kilku lat finałowy mecz ligi NFL, to również prawdziwe święto reklam. Ceny reklam wyświetlanych w przerwie spotkania idą w miliony dolarów i z roku na rok są coraz wyższe. Dla dużych koncernów są jednak bardzo opłacalne, gdyż finałowe spotkanie oglądają setki milionów widzów na całym świecie. Spoty docierają więc do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

W tym roku reklamę wykupiła również sieć T-Mobile, która za 60-sekundowy spot zapłaciła 10 milionów dolarów. Reklama, która pojawi się podczas spotkania pomiędzy Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers, nazywa się “Mama testuje 5G”. Zagra w niej znany hollywoodzki aktor Anthony Anderson oraz jego matka Doris Hancox. Spot pojawi się podczas czwartej kwarty meczu, zaś główna bohaterka będzie w nim testować dostęp do sieci 5G w różnych miejscach USA.

Operator chce pokazać za pomocą spotu, że sieć 5G działa wszędzie, a jej funkcjonowania nie zakłócają wysokie budynki oraz inne przeszkody. To dlatego, że działa na niskiej częstotliwości 600 MHz.

Reklama to nie jedyna atrakcją, którą T-Mobile przygotowało dla fanów sportu. Amerykański operator będzie bowiem rozdawał darmowe smartfony Samsung Galaxy Note 10+ 5G. Co każde pięć minut spotkania, firma rozda pięć egzemplarzy wspomnianego smartfona, czyli łącznie do szczęśliwców trafi 60 urządzeń.

Wszystko co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie, to wejść na oficjalnego Twittera telekomu przed rozpoczęciem każdej kwarty i zostawić komentarz zawierający hashtagi #5GThatWorks i #Contest.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G

Źródło

You may also like...