Ultrapojemny power bank od TP-Link

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy power bank do urządzeń mobilnych. Akumulator ma pojemność aż 20 100mAh. Wystarczy na sześciokrotne naładowanie Samsunga Galaxy S8.

Kupujemy coraz więcej urządzeń mobilnych, które ze względu na rosnącą moc, potrzebują mnóstwo energii elektrycznej. Ich baterie są natomiast wciąż bardzo małe, więc szybko się wyładowują. Trzeba wówczas szukać gniazdka, by je ponownie naładować.

Rozwiązaniem problemu może być TP-Link TL-PB20100. Jest to nowy power bank o pojemności 20 100 mAh. Przenośny akumulator iPhone’a SE naładuje bez problemu ponad 10 razy. Natomiast dla Samsunga Galaxy S8, energia z banku energii wystarczy na niemal sześciokrotne naładowanie.

Akumulator jest sercem banku energii. TL-PB20100 korzysta z ogniw o zwiększonej żywotności i wolniejszym procesie wyczerpywania się. Oryginalna pojemność banku utrzymuje się aż do 500 pełnych cykli ładowań. Zastosowanie wysokiej jakości podzespołów sprawia, że utrata energii podczas ładowania została ograniczona do minimum.

Produkt ma technologię inteligentnego ładowania oraz większą moc wyjściową 5V/2,4A. Dzięki temu TL-PB20100 jest w stanie ładować urządzenia do 65% szybciej niż oryginalny zasilacz.

Technologia inteligentnego ładowania sprawia natomiast, że obydwa porty wyjściowe mogą bez problemu dostosować moc zasilania do podłączonego aktualnie urządzenia. Porty zaprojektowano w taki sposób, aby były w stanie zapewnić dużą moc ładowania dla urządzeń korzystających z baterii o dużej pojemności, takich jak tablety. Jednocześnie zachowując bezpieczeństwo ładowania małych urządzeń, korzystających z baterii o niskiej pojemności.

W kwestii bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromis. Bank energii wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciami, nadmiernymi ładowaniem i rozładowaniem, a także przed przegrzaniem.

Bank energii zgodny jest z urządzeniami smart, obsługującymi systemy iOS, Android, Windows oraz innymi urządzeniami zasilanymi poprzez USB. Specyfikacja techniczna banku energii TL-PB20100 dostępna jest na stronie TP-Link. Bank energii jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

power bank

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...