GeekBench ujawnił specyfikację Xolo Era 3

Indyjska firma Xolo pracuje nad kolejnym smartfonem z rodziny Era. Niskobudżetowy model Xolo Era 3 będzie miał MediaTeka oraz 1 GB pamięci RAM. Na jego pokładzie działać ma również Android 7.0 Nougat.

Nie tylko chińskie firmy dominują na rynku smartfonów dla mało wymagającego odbiorcy. Na tym polu nieźle sobie radzą także przedsiębiorstwa z Indii, a jednym z bardziej znanych jest Xolo.

Firma szykuje kolejną generację smartfona z rodziny Era i dzięki benchmarkowy GeekBench poznaliśmy jego specyfikację techniczną. Xolo Era 3 to model, którym zainteresują się wyłącznie osoby potrzebujące telefonu do dzwonienia. Więcej zadań na tym sprzęcie raczej nie wykonamy.

Jego sercem jest ośmiordzeniowy MediaTek MT6737 taktowany zegarem 1,25 GHz, który współpracuje z 11 GB RAM. Telefon zostanie wyposażony także w Androida 7.0 Nougat i to na razie wszystko co wiemy na temat jego wyposażenia.

Tajemnicą pozostaje wyświetlacz, choć poprzednik miał 5-calowy panel o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. W nowym modelu możemy więc spodziewać się podobnego ekranu. Będą też zapewne dwie kamery, lecz o raczej niezbyt wysokiej rozdzielczości.

Xolo Era 3

Źródło: GeekBench

You may also like...