T-Mobile rozpoczyna testy Androida 6.0 dla Galaxy S6

Właściciele ubiegłorocznego Samsunga Galxy S6 już wkrótce doczekają się Androida 6.0 Marshmallow. Sieć T-Mobile ogłosiła, że właśnie rozpoczyna testy aktualizacji, więc już wkrótce trafi ona do użytkowników.

Wiele modeli smartfonów Samsunga, nie otrzymało jeszcze najnowszego Androida 6.0 Marshmallow, ale dzięki współpracy z operatorami, już wkrótce powinno się to zmienić. W najbliższej przyszłości na aktualizację systemu operacyjnego mogą liczyć właściciele Galaxy S6 z oprogramowaniem sieci T-Mobie.Operator poinformował właśnie, że rozpoczyna testy nowej wersji systemu. Na stronie wsparcia technicznego podane są modele smartfonów, któe już niebawem zostaną zaktualizowane. W przypadku Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge system już przeszedł fazę projektowania, a kolejną fazą są testy.

T-Mobile chce się upewnić, że aktualizacja nie będzie sprawiała żadnych problemów z funkcjonowaniem sieci komórkowej. Gdy oprogramowanie otrzyma wszelkie certyfikaty, wówczas udostępnienie go użytkownikom, będzie tylko kwestią kilku dni.

Zobacz tanie smartfony z Androidem

Oczywiście na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretnej dacie, ale podejrzewam, że jest to kwestia kilku tygodni.

Źródło: Support.t-mobile.comYou may also like...