Tak wygląda Sony i1 Honami

Od kilku tygodni media wspominają o najnowszym smartfonie koncernu Sony, modelu oznaczonym kodową nazwą Honami. Teraz mamy okazję przyjrzeć się jego oficjalnym prasowym renderingom.

Już wcześniej w sieci pojawiały się jego zdjęcia, lecz ich niska jakość sugerowała, że były to szpiegowskie fotki. Teraz jednak XperiaBlog dostał w swe ręce coś, co nazywa prasowymi renderingami Sony i1 Honami.

Można na nich zauważyć, że wzornictwo słuchawki nie odbiega wiele od tego co widzieliśmy na fotkach szpiegowskich, a to by sugerowało, że tamte zdjęcia były prawdziwe. Renderingi pokazują nam również aluminiową ramkę otaczającą obudowę oraz dedykowany przycisk do obsługi migawki aparatu, umieszczony na bocznej ściance.

Specyfikacja techniczna nie została co prawda oficjalnie potwierdzona, lecz z przecieków wynika, że Sony i1 Honami otrzyma 5-calowy ekran 1080p, a także potężny procesor Qualcomm Snapdragon 800, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na pokładzie znajdzie się też 20 Mpix kamera z manualnym sterowaniem oraz sensorem Sony RX100M2. Smartfon zostanie też wyposażony w Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Źródło: Xperiablog.net

You may also like...