Tak wygląda złącze Lightning w iPhonie 6?

Apple wciąż trzyma w tajemnicy istnienie iPhona 6, lecz internet ma swe własne źródła i co jakiś czas informuje nas jak wyglądają poszczególne podzespoły nowego smartfona Apple. Tym razem z przepastnych głębin sieci wypłynęło zdjęcie przedstawiające złącze Lightning.

Chińska witryna MacX zaprezentowała zdjęcie przedstawiające elektroniczny układ będący złączem Lightning używanym do komunikacji telefonu z komputerem, oraz ładowania jego baterii. Źródło twierdzi, że zdjęcie pochodzi od jego szkolnego kolegi, który pracuje w chińskim Shenzhen, gdzie znajdują się m.in. fabryki Foxconna, w których składane są nowe iPhony.

Może to oznacza, że zdjęcie jest prawdziwe, tym bardziej, że projekt bardzo przypomina element znany z poprzednich modeli, choć oczywiście nieco zmodyfikowany, a przy tym posiada większą powierzchnię osłon. Interesujące jest to, że złącze słuchawkowe jest zauważalnie większe w porównaniu do poprzednich modeli.

Niektórzy twierdzą, że większa ilość osłon oznacza, że element będzie także osłoną głośnika, ale to oczywiście tylko spekulacje, których nie możemy na razie potwierdzić, dopóki Apple nie zdecyduje się wreszcie oficjalnie ogłosić iPhona 6.

Źródło: macx.cn

You may also like...