Targi CES 2016 bez prezentacji Galaxy S7

Pojawiające się od kilku tygodni doniesienia sugerują, że Samsung Galaxy S7 miałby zostać zapowiedziany już w styczniu, co mogłoby wskazywać na targi CES, które na początku roku odbywają się w Las Vegas. Tak się niestety nie stanie.

Samsung podał właśnie na swej oficjalnej witrynie godziny oraz daty swych konferencji prasowych, które planuje zorganizować podczas największych targów elektroniki użytkowej. Niestety w harmonogramie nie ma żadnej wzmianki o jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów, mianowicie Samsung Galaxy S7. Zamiast tego, 5 stycznia firma zaprezentuje swe najnowsze telewizory, sprzęt AGD oraz wiele innych produktów.

Smartfony w najlepszych cenach

Brak Galaxy S7 podczas CES 2016 może oznaczać, że wcześniejsze plotki sugerujące jego lutową zapowiedź, okazały się prawdziwe.

Aby poznać dokładną specyfikację techniczną urządzenia, będziemy więc musieli poczekać na targi Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie. Wtedy też dowiemy się, czy Galaxy S7 będzie miał technologię 3D Touch oraz czy będzie wyglądał tak, jak na najnowszych renderach.

Źródło: Samsung.com

You may also like...