Targi E3 ujawnią wszystkie tajemnice The Last Of Us 2

Fani twórczości studia Naughty Dog, już wkrótce będą mogli zobaczyć co zaoferuje im najnowsza jego produkcja zatytułowana The Last Of Us 2. Producent potwierdził właśnie, że tytuł zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów E3.

Pod koniec 2016 roku studio Naughty Dog oficjalnie zapowiedziało grę The Last Of Us 2, kontynuację produkcji wydanej w 2013 roku na konsolę PlayStation 3. Od tamtej pory pojawiało się stosunkowo niewiele informacji na temat gry. Ale już wkrótce będziemy mogli w pełni zaspokoić naszą ciekawość.

Neil Druckmann z Naughty Dog, potwierdził bowiem na Twitterze, że nowa odsłona lubianej gry, zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas targów E3 2018. Impreza niebawem odbędzie się w Los Angeles. Nie chciał jednak wchodzić w żadne bliższe szczegóły dotyczące fabuły, zapewne po to, by przedwcześnie nie ujawnić niespodzianek.

Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i nieco poczekać, by uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Na szczęście oczekiwanie nie powinno być długie. Targi E3 2018 odbędą się bowiem w dniach 12-14 czerwca.

The Last Of Us 2

Źródło: Twitter.com

You may also like...