TCL MOVEAUDIO S200 tańszym klonem słuchawek AirPods

Firma TCL zapowiedziała właśnie swe najnowsze słuchawki bezprzewodowe. MOVEAUDIO S200 można uznać za tańszy klon konkurencyjnych słuchawek AirPods

Apple podbiło modelem AirPods rynek słuchawek bezprzewodowych, więc inne firmy chętnie wzorują się na produkcie amerykańskiej firmy. Jednym z najnowszych klonów tego sprzętu zaprezentowała właśnie chińska firma TCL. Produkt o nazwie TCL MOVEAUDIO S200 można uznać za tańszą alternatywę dla słuchawek Apple, którą kupimy za mniej niż 100 euro.

TCL MOVEAUDIO S200 wyglądem bardzo przypomina AirPods, co akurat nie jest wadą. Oznacza to bowiem ładną stylistykę oraz wygodę użytkowania. Naturalnie jak na bezprzewodowe słuchawki przystało, są one odporne na kurz i wodę, więc można w nich spokojnie ćwiczyć na siłowni. Wylewany podczas dźwigania ciężarów pot, w żaden sposób ich nie uszkodzi.

Słuchawki dysponują technologią Bluetooth 5.0 gwarantującą mniejsze opóźnienia podczas przesyłania dźwięku, co z pewnością docenią fani gier oraz filmów. Wyposażono je również w cztery mikrofony wykorzystujące technologię beamforming, czyli kształtowania wiązki. Jest to system kierunkowej transmisji, który bardzo efektywnie eliminuje niepożądane hałasy, pozwalając skupić się na muzyce.

Użyteczna może być również funkcja wykrywania noszenia. Słuchawki posiadają czujniki rejestrujące gdy wyjmiemy je z uszu, a wówczas automatycznie wstrzymują odtwarzanie muzyki. Wznawiają je natomiast, gdy ponownie włożymy sprzęt do ucha.

Dla wygody użytkownika ich obudowy mają gładziki, które pozwalają sterować nimi za pomocą gestów. Dotykając je możemy odebrać połączenie, zarządzać odtwarzaniem muzyki, regulować głośność oraz aktywować asystenta. Słuchawki współpracują bowiem z Siri oraz Google Assistant.

Istotna w słuchawkach bezprzewodowych jest bateria. MOVEAUDIO S200 mają akumulator wystarczający na 3,5 godziny pracy. Jeśli dodamy energię zgromadzoną w powerbanku znajdującym się w futerale, osiągamy 23 godziny słuchania muzyki.

Słuchawki MOVEAUDIO S200 pojawią się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca w cenie 99 euro.

MOVEAUDIO S200

Źródło

You may also like...