Nowe zdjęcie prezentuje notch modelu iPhone 13 Pro

Japoński blog Macotakara pokazał jak będzie wyglądał notch w modelu iPhone 13 Pro. Na opublikowanym zdjęciu porównał jego wygląd z obecnym modelem.

Fanów Apple z pewnością interesuje jakich zmian mogą oczekiwać po najnowszym smartfonie, który jesienią będzie miał rynkową premierę. Od pewnego czasu mówi się, że jedną z nowości, które otrzyma iPhone 13 będzie zmieniony notch. Przecieki sugerują, że producent nieco zmniejszy jego rozmiar, ale do tej pory nie wiadomo było jak wielka będzie to różnica.

iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro

Na te pytanie postanowił odpowiedzieć japoński blog Macotakara, który opublikował zdjęcie atrapy iPhone’a 13 Pro stworzonej na drukarce 3D. Takie atrapy producent smartfonów wysyła do producentów akcesoriów, aby mogli przygotować się do premiery nowego modelu. Przedstawiają więc rzeczywisty wygląd i wymiary sprzętu.

iPhone 13 Pro

Bloger porównał atrapę z iPhonem 12, aby lepiej zobrazować różnicę w wyglądzie notcha, którego wymiary wynoszą 26,8 mm x 5,35 mm. Dla porównania w iPhonie 12 wymiary notcha to 34,83 mm x 5,35 mm.

iPhone 13 Pro

Na zdjęciu da się zauważyć, że notch jest faktycznie nieco krótszy, ale różnica nie jest znacząca. Podczas normalnego użytkowania smartfona, nikt by tego nawet nie dostrzegł nie mając punktu odniesienia.

Poza notchem, w wyglądzie obu modelu nie będzie żadnych innych różnic. Oczywiście pojawią się nowe podzespoły i lepsze aparaty, ale wzornictwo pozostanie praktycznie takie samo.

Źródło

You may also like...