Tegoroczny iPhone zaoferuje więcej wersji kolorystycznych

Zdaniem analityka Ming-Chi Kuo, tegoroczny iPhone zaoferuje nam więcej wersji kolorystycznych. Jego zdaniem każdy model będzie mieć inne barwy.

Klienci uwielbiają różnorodność, dlatego producenci smartfonów oferują często kilka wariantów swego sprzętu, różniących się specyfikacją oraz kolorem obudowy. Na znacznie szerszą gamę kolorystyczną postawi także firma Apple, której tegoroczny iPhone ma być oferowany w znacznie większej liczbie wersji.

Tak uważa Ming-Chi Kuo, znany analityk rynkowy pracujący obecnie dla TF International, który często wypowiada się w sprawie nowych smartfonów. Jego zdaniem, w tym roku Apple zwiększy liczbę kolorów, dodając także kilka zupełnie nowych barw. Przypomnę, że jesienią trafią do sprzedaży trzy różne smartfony. Dwa z nich posiadać mają ekrany OLED o przekątnej 5,8 i 6,5″ i kosztować mają od 1000 dolarów w górę. Trzeci otrzyma 6,1″ ekran LCD i według specjalisty trzeba będzie za niego zapłacić 700 dolarów.

Kuo uważa, że 6,5″ model z OLED’em, będzie oferowany w kolorze czarnym, białym i złotym, które są już znane użytkownikom tego sprzętu. Natomiast 6,1″ wersja otrzyma kolor szary, biały, niebieski, pomarańczowy oraz czerwony. To interesująca wiadomość, bo do tej pory amerykańska firma nie oferowała sprzętu w tak żywych barwach, jeśli nie liczyć czerwonego, który miał iPhone 5c. Ale zwykle ten kolor pojawiał się on dopiero po jakimś czasie, nie zaś w momencie rynkowej premiery.

Na razie są to prognozy analityka, lecz Kuo zazwyczaj jest wiarygodnym źródłem informacji.

tegoroczny iPhone

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...