Chińska TENAA ujawnia wyposażenie nowego Meizu M9 Note

Chińska agencja TENAA ujawniła kilka szczegółów specyfikacji najnowszego smartfona Meizu M9 Note. Z danych wynika, że będzie miał 48 MP aparat i Snapdragona 675.

Na początku zeszłego miesiąca Jack Wong, szef Meizu potwierdził rozpoczęcie prac nad zupełnie nowym smartfonem. Nie chciał wówczas ujawniać żadnych szczegółów technicznych. Wiadomo było jedynie tyle, że nowy produkt nazywa się Meizu M9 Note i będzie mieć 48 MP aparat główny. Teraz wiemy na jego temat nieco więcej, gdyż kilka kolejnych szczegółów specyfikacji ujawniła chińska TENAA.

Agencja zajmująca się dopuszczaniem do sprzedaży urządzeń mobilnych ujawniła, że smartfon będzie miał 6,2″ wyświetlacz. Rodzaj jego matrycy oraz rozdzielczość na razie pozostają tajemnicą. Pod maską znajdzie się natomiast Snapdragon 675, zaś jego główny aparat otrzyma 48 MP sensor obrazu. TENAA wspomina również o baterii o pojemności 3900 mAh.

Na razie to wszystkie informacje jakie posiadamy na temat Meizu M9 Note. Być może producent zdecyduje się przybyć ze smartfonem do Barcelony, a wówczas dowiemy się o nim znacznie więcej.

Meizu M9 Note

Źródło; Tenaa.com.cn

You may also like...