Tesla Cybertruck na którą stać każdego

Firma Mattel zapowiedziała własną wersję pojazdu Tesla Cybertruck. Jej produkt jest zdalnie sterowanym modelem w skali 1:10, który jednak kosztuje aż 400 dolarów.

Tesla Cybertruck bez wątpienia wzbudziła duże zainteresowanie fanów motoryzacji, którym podoba się futurystyczna sylwetka elektrycznego auta. Samochód jednak jest bardzo drogi, więc nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup. Firma Mattel przygotowała jednak alternatywę, na którą stać praktycznie każdego.

Znany producent zabawek zaprezentował dwa nowe modele autek bazujące na samochodzie Tesli, należące do serii Hot Wheels. Oba produkty sterowane są radiem i różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale również ceną. Pierwszy wariant wykonano w skali 1:64 i kosztuje zaledwie 20 dolarów. Jeśli jednak mamy nieco więcej gotówki, możemy zdecydować się na wersję w skali 1:10. Ten wariant kosztuje jednak aż 400 dolarów.

Na oba modele trzeba będzie jednak poczekać aż do grudnia, bowiem dopiero wówczas pojawią się w sprzedaży. Jest to jednak dobra wiadomość, gdyż z pewnością wiele osób znajdzie ten gadżet pod choinką.

Tesla Cybertruck

Według producenta, pojazdy mogą poruszać się również w trudniejszym terenie, a dodatkowo posiadają funkcjonujące lampy i światła tylne. Większy model ma też otwieraną pakę, zaś całą karoserię można zdemontować, by dostać się do podzespołów. Wyposażono je także w dwa tryby jazdy: relaksacyjny oraz sportowy, które różnią się osiąganą prędkością.

Tesla Cybertruck

Osoby pragnące kupić ten pojazd powinny jednak pamiętać, że jest to edycja limitowana. Producent nie ujawnił wprawdzie ile egzemplarzy powstanie, ale trzeba liczyć się z tym, że może się szybko wyprzedać.

Źródło

You may also like...