Test Huawei Mate X2 potwierdził sporą trwałość sprzętu

Znany youtuber przetestował trwałość nowego składanego smartfona Huawei Mate X2. Okazało się, że sprzęt jest całkiem wytrzymały i nieźle zniósł tortury, którym go poddano.

Nie jest tajemnicą, że składane smartfony nie należą do najmocniejszych urządzeń mobilnych. Konstrukcja wyświetlaczy sprawia bowiem, że nie można ich chronić prze uszkodzeniami za pomocą twardego szkła. Zawiasy są również dość delikatne, więc ze sprzętem należy obchodzić się zupełnie inaczej niż ze standardowymi smartfonami.

Producenci takich urządzeń na szczęście coraz lepiej sobie na tym polu radzą, a ich kolejne urządzenia są już znacznie trwalsze. Potwierdza to najnowszy test modelu Huawei Mate X2, przeprowadzony przez właściciela kanału JerryRigEverything. Znany youtuber na swym kanale testuje wytrzymałość urządzeń mobilnych, poddając je testom wytrzymałości. Sprawdza ich odporność na zarysowania poszczególnych elementów, a także wytrzymałość na ogień oraz wyginanie.

Huawei Mate X2

Produkt koncernu Huawei okazał się całkiem wytrzymały. Zawiasy zaprojektowano na tyle dobrze, że nie powinny umożliwiać wnikania do środka kurzu. Najważniejsze jest jednak to, że smartfon nie ugina się nawet przy mocnej próbie jego wygięcia. Jest to zapewne zasługa zawiasów, a także dwóch połówek wzmacniających konstrukcję urządzenia.

Huawei Mate X2 mimo iż jest składanym smartfonem, stanowi całkiem wytrzymałą konstrukcję. Oczywiście nadal jest kilka kwestii, które można by bardziej dopracować, ale ogólnie nie jest tak źle. Niestety cena 3000 dolarów za ten model, raczej nie zapewni mu dużej popularności.

Źródło

You may also like...