The Surge ze wsparciem HDR na PlayStation 4

Gra The Surge na PS4 i PS4 Pro otrzymała aktualizację, dzięki której gra wygląda jeszcze lepiej – od teraz wspiera obraz HDR.

Gracze mogą teraz cieszyć się bardziej naturalnym oświetleniem w The Surge, większą paletą kolorów i większym uwypukleniem detali, co sprawia, że oprawa graficzna wygląda bardziej realistycznie.

The Surge chwalono już wcześniej za optymalizację, szybkie czasy ładowania i stabilny poziom klatek na sekundę. Posiadacze PS4 Pro mogą grać w Dynamicznym 4K i 30 klatkach na sekundę bądź w rozdzielczości 1080p z 60 klatkami na sekundę. Wsparcie dla platform Sony jest rozwijane i dzięki niemu od dzisiaj posiadacze PS4 i PS4 Pro mogą cieszyć się opcją gry z HDR. Po aktywacji opcji HDR w menu konsoli, gracze otrzymają opcję włączenia HDR w samej grze.

Aktualizacja zawiera również inne usprawnienia i poprawki, których listę można sprawdzić TUTAJ. The Surge ukazało się na systemy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, konsole Xbox One i komputery PC. W polskiej wersji językowej, na peceta zakupicie ją na tej stronie.

Najważniejsze cechy gry:

– Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości
– Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii
– Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach
– Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunku
– Gra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction

Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

The Surge oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem “Dark Souls w świecie przyszłości” ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.

The Surge

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...