Thermaltake to nie tylko chłodzenie

Wiele producentów podzespołów komputerowych, rozszerza swój asortyment produktów, bo tylko w ten sposób może utrzymać się na rynku. Dlatego też Thermaltake oprócz chłodzenia oraz obudów, zaczyna oferować akcesoria dla graczy.

Firma zaprezentowała nową linię akcesoriów składających się z kilku modeli myszek, klawiatur oraz podkładek. Wśród pokazanych urządzeń wyróżnia się jedno, które najwyraźniej jest połączeniem komputerowej myszki oraz kontrolera do Xboxa 360, a przynajmniej zapożyczyło od niego kilka elementów.Gadżet nazywa się Volos i jak widać na zdjęciu, znajdziemy na nim kolorowe przyciski doskonale nam znane z pada od Xboxa 360. Można do nich przypisać makra i następnie używać podczas zabawy.

Thermaltake pokazał też nową rodzinę myszek Saphira, które będą dostępne w siedmiu nowych kolorach, w tym jeden to model w cyfrowym kamuflażu. Dopełnieniem oferty firmy jest nowa wersja mechanicznej klawiatury Meka G1, opartej na przełącznikach Cherry MX, dostępna w kilku nowych wersjach kolorystycznych.

Wymienione akcesoria już niebawem powinny pojawić się na sklepowych półkach.

Źródło: Thermaltake.com

You may also like...