Thor: The Dark World najchętniej piraconym filmem zeszłego tygodnia

Witryna TorrentFreak, która tradycyjnie prowadzi zestawienia najchętniej piraconych filmów i seriali. Na szczycie ubiegłotygodniowego zestawienia znalazły się najnowsze przygody Thora, jednego z najpopularniejszych obecnie marvelowskich herosów.

Thor: The Dark World przyciągnął tym razem najwięcej internautów, którzy zamiast iść do kin, woleli ten film obejrzeć w domowym zaciszu. Drugie miejsce zajął Homefront, najnowszy film z bohaterem kina akcji Jasonem Stathamem, zaś na trzecim miejscu uplasował się Ride Along, który w poprzednim zestawieniu zajmował szóstą pozycję.

Kolejne miejsce zajęła Grawitacja, zaś na piątej pozycji znalazł się Wilk z Wall Street z Leonardo DiCaprio w roli głównej, pokazujący kulisy działania giełdowych maklerów i ujawniający w jaki sposób wyciągają pieniądze od inwestorów, zarabiając ogromne pieniądze bez względu na sytuację na światowych rynkach.

Szóste miejsce przypadło najnowszej komedii The Art of the Steal z doborową obsadą Kurta Russela, oraz Matta Dilona. Tuż za nim znalazła się Kraina Lodu, zabawny film animowany opowiadający przygodach bałwana Olafa. Dwa ostatnie miejsca przypadły Grze Endera oraz The Secret Life of Walter Mitty.

Źródło: Torrentfreak.com

You may also like...