TikTok łączy rodziny. Dzięki klipowi kobieta odnalazła zaginionego męża

Popularna aplikacja TikTok pomogła kobiecie odnaleźć męża, który zniknął w 2016 roku i uznano go za zaginionego. W cudowny sposób odnalazł się na jednym z klipów.

Zdobywająca w szalonym tempie popularność aplikacja TikTok, to program służący wyłącznie rozgrywce. Narzędzie umożliwia bowiem nagrywanie krótkich filmów wideo, a następnie prezentowanie ich społeczności użytkowników tego programu. Czasem jednak aplikacja może łączyć rodziny.

W 2016 roku mieszkający w Indiach mężczyzna o imieniu Suresh, pewnego dnia zdecydował się wyjść z domu i nigdy do niego nie wrócił. Rodzina oczywiście próbowała go szukać na własną rękę, a nawet złożyła na policji zawiadomienie o zaginięciu. Wszelki ślad po nim jednak zaginął, więc po pewnym czasie uznano go za zaginionego.

Jakież więc było zdziwienie żony, gdy całkiem niedawno zobaczyła na jednym z filmów TikTok mężczyznę, bardzo przypominającego jej męża. Wideo zaprezentował go jej jeden ze znajomych. Dzięki pomocy policji udało się ustalić, że przebywa on obecnie w indyjskim mieście Hosur, zlokalizowanym w stanie Tamil Nadu.

Gdy kobieta dotarła do swego męża okazało się, że Suresh celowo porzucił swą rodzinę. Do tego kroku popchnęły go ponoć domowe problemy, które według niego ciężko było rozwiązać. Udał się więc do Hosur, gdzie związał się z transpłciową kobietą również występującą w opublikowanym wideo. To właśnie dzięki niej, a w zasadzie dzięki pomocy organizacji zrzeszającej osoby transpłciowe, policja ustaliła jego obecne miejsce pobytu.

Podczas negocjacji, w których pośredniczyła policja, udało się go przekonać by powrócił do swej żony oraz dzieci.

TikTok

Źródło: Vice.com

You may also like...