Tinder wprowadza nową funkcję blokowania kontaktów

Tinder wprowadza nową funkcję, dzięki której zablokujemy dostęp do naszego profilu wybranym osobom. Wystarczy tylko wpisać numer telefonu tego użytkownika.

Tinder to jedna z najchętniej używanych platform randkowych, z której korzysta masa osób mieszkających w wielu krajach. Popularność aplikacji może jednak stanowić pewien problem, gdyż istnieje spora szansa na to, że natrafimy w niej na osobę, która nie powinna wiedzieć, że mamy w niej konto.

Z badań przeprowadzonych przez Amerykanów wynika, że aż 40 procent użytkowników aplikacji spotkało w niej swych byłych partnerów. Z kolei 24 procent osób znalazło współpracownika lub członka rodziny, zaś co dziesiąty znalazł w niej profile swych profesorów z uczelni. Spośród ankietowanych, aż 78 procent osób stwierdziło, że wolałoby nie być widzianym lub widzieć te powiązania w aplikacji randkowej.

Tinder przygotował więc nową funkcję, która pozwoli ten problem rozwiązać. Funkcja nazywa się “Blokuj Kontakty” i jak sama nazwa sugeruje, pozwala zablokować w aplikacji numer telefonu wybranej osoby. Dzięki temu ta osoba nie zobaczy już naszego profilu.

Blokadę włączymy w ustawieniach profilu i jest ona odwracalna, więc gdy zmienimy zdanie wówczas możemy odblokować dany kontakt. Funkcja może być dla wielu bardzo pomocna. Ochroni ich bowiem przed wstydem i zażenowaniem, gdy ktoś z bliskich trafi na ich profil.

Tinder

Źródło

You may also like...