Fani serialu Westworld muszą przygotować się na dłuższą przerwę

Szefostwo HBO potwierdziło, że popularny serial Westworld powróci na ekrany dopiero w 2020 roku. Stacja chce więc wystawić cierpliwość fanów na dużą próbę.

Jeśli jesteście fanami serialu Westworld i liczyliście na to, że tej jesieni będziecie mogli dalej śledzić przygody ulubionych bohaterów, to możecie się rozczarować. Wiemy już na pewno, że lubiana produkcja nie powróci na ekrany telewizorów w tym roku.

Bob Greenblatt z WarnerMedia Entertainment oraz szef działu programowego HBO Casey Bloys potwierdzili, że serial powróci dopiero w 2020 roku. Powyższa wiadomość nie powinna być dużym zaskoczeniem dla fanów tej produkcji. Już wcześniej krążyły bowiem plotki sugerujące, iż debiut kolejnego sezonu odbędzie się znacznie później niż planowano.

Dla amerykańskiej stacji nie wydaje się to wielkim problemem, gdyż w jej ofercie programowej jest wiele innych seriali, które mogą do tego czasu zająć uwagę widzów. Nie wszystkim to się jednak spodoba i na pewno wielu fanów tej niezwykłej historii, będzie zawiedzonych tak długą przerwą.

Westworld

Źródło: Deadline.com

You may also like...