Titanfall 2 w grudniowym pakiecie gier PlayStation Plus

W grudniu subskrybenci PlayStation Plus mogą liczyć na kilka ciekawych prezentów. Wśród darmowych gier przewidzianych na ten miesiąc znalazła się sieciowa strzelanka Titanfall 2.

Jeśli jesteście subskrybentami Titanfall 2, już we wtorek możecie odpalić Wasze PlayStation 4, by pobrać nowe tytuły, które Sony przygotowało na grudzień. Jak każdego miesiąca, japoński koncern oferuje bowiem darmowe gry, którymi można bawić się dopóki opłaca się abonament.

PlayStation Plus

W tym miesiącu przygotowane propozycje darmówek są całkiem atrakcyjne. Od 3 grudnia będziecie mogli pobrać i zainstalować na konsoli grę Titanfall 2. Jest to strzelanka opracowana przez studio Respawn Entertainment posiadające na koncie hit Apex Legends. Shooter oferuje nam nie tylko kampanię dla samotnego gracza, ale również dynamiczny tryb wieloosobowy.

PlayStation Plus

Tego samego dnia pojawi się również gra Monster Energy Supercross. Tym razem jest to przedstawiciel gatunku wyścigów, w którym pościgamy się jednośladami w trudnym terenie. Mamy możliwość nie tylko ścigania się, ale też tworzenia własnych tras, jak również personalizacji motocykli i kierowców. Krótko mówiąc tytuł zapewni nam fajną zabawę.

PlayStation Plus

To nie wszystkie atrakcje w PlayStation Plus. W dniach od 3 do 9 grudnia posiadacze PlayStation 4 będą mogli przetestować za darmo grę Firewall Zero Hour. W ramach czasowego triala użytkownicy dostaną dostęp do różnych broni, map, wyposażenia oraz misji. Dodatkowo w czasie weekendu punkty doświadczenia będą liczone podwójnie. Pozwoli to przyspieszyć postęp, jeśli zdecydujemy się zakupić pełną wersję tej gry.

Źródło

You may also like...