Tokeny w World of Warcraft są coraz tańsze

Zaledwie dwa dni wystarczyły, by Tokeny udostępnione grającym w World of Warcraft, które pozwalają opłacać abonament, straciły niemal 25 procent na wartości. Obecnie ich cena kształtuje się na poziomie około 22 tysięcy sztuk złota.

Przypomnę, że we wtorek Blizzard udostępnił wreszcie zapowiadaną od dawna metodę opłacania abonamentu w World of Warcraft przy pomocy złota zdobywanego w samej grze. Firma przygotowała specjalne Tokeny, które sprzedaje za 20 dolarów, a które przedłużają abonament o kolejne 30 dni. Są one wymienialne, więc każdy kto zakupi taki Token, może go następnie wystawić w domu aukcyjnym za złoto.

Ceny Tokenów ustala odgórnie Blizzard, uwzględniając kilka różnych czynników. Standardowo miała wynosić 30 tysięcy sztuk złota, jednak ze względu na ogromną podaż, szybko spadła. W ciągu dwóch dni straciły niemal 25 procent swej wartości i obecnie można je dostać już za 22 tysiące sztuk złota. To wprawdzie nadal dość sporo i w internecie takie złoto można kupić nieco taniej, ale należy pamiętać bywa ono niewiadomego pochodzenia (farmione przez boty), że w ten sposób nie ryzykujemy banem konta.

Jeśli gracze nadal będą w takim tempie zasypywać Tokenami dom aukcyjny, to można oczekiwać, że ich ceny wkrótce jeszcze bardziej spadną.

Źródło: PCgamer.com

You may also like...