Vivo X1s to bardzo drogi smartfon

Firma BBK to jeden z niewielu chińskich producentów smartfonów, którego słuchawek nie da się zaliczyć do tanich. Niedawno pisałem o modelu Vivo X5, który będzie kosztował ponad 500 dolarów, a teraz dowiadujemy się, że niewiele mniej będzie trzeba zapłacić za Vivo X1S.

Vivo X1S to następca popularnego w Chinach modelu Vivo X1, który jak już wspominałem, ma zaledwie 6,55 mm grubości. BBK już od jakiegoś czasu wspominało o jego nowej wersji, która prawdopodobnie zostanie wyposażona w 4-rdzeniowy procesor.Niestety odbije się to na cenie. Już poprzedni model przy cenie 400 dolarów uznawany był za drogi, jednak Vivo X1S ma być jeszcze droższy. Jego cena wyniesie prawdopodobnie aż 480 dolarów, a to bardzo dużo, tym bardziej, że poza 4-rdzeniowym procesorem oraz obsługą dwóch kart SIM, w zasadzie nie będzie żadnych innych zmian. Smartfon nadal posiada ten sam ekran 720p, 2 GB pamięci RAM, baterię 2000 mAh, tą samą smukłą obudowę oraz Androida 4.1 Jelly Bean.

Vivo X1S do sprzedaży wejdzie już w kwietniu, a ta cena to chyba jakiś żart. Tym bardziej, że o zaledwie parę złotych drożej, kosztuje Oppo Find 5 z ekranem Full HD, mocnym Snapdragonem S4 oraz 13 Mpix aparatem. Marketingowcy BBK zdecydowanie powinni zostać jak najszybciej wymienieni na bardziej kompetentnych.

Źródło: Mtksj.com

You may also like...