Torba do laptopa droższa niż sam komputer

Najwygodniejszym sposobem na przenoszenie laptopa jest torba do laptopa. Ich wybór jest przeogromny, a oprócz modeli typowo użytkowych, znajdziemy również takie, których nie powstydziłaby się prawdziwa modystka.

Niemiecka firma Munk Bogballe, przygotowała całą kolekcję toreb, która są połączeniem nowoczesnych technologii produkcyjnych z tradycyjnymi zasadami rzemiosła. Pozwoliło to stworzyć wyjątkowo luksusowe torby na laptopy oraz dokumenty, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Każda torba na laptopa wykonywana jest ręcznie pod konkretne zamówienie, a produkty powstają w warsztacie zlokalizowanym w Kreuzberg, jednej z dzielnic Berlina. Wykonywane są z doskonałej jakości skóry i powstają ściśle według zasad ochrony środowiska.

Torby tworzone dla mężczyzn i kobiet są wystarczająco pojemne, by zmieścić w nich MacBooka, dokumenty, codzienną gazetę. A ponadto posiadają kieszeń na iPada, portfel oraz klucze. Podkreśleniem luksusowego stylu jest regulowany i zdejmowany pasek na ramię, wygodna rączka oraz opcjonalny dodatek do zapięcia zamka wykonany z 18-karatowego złota.

W zależności od wersji oraz rozmiaru, torby kosztując 560 USD za model do komputerów 13,3″, 650 USD za wersję 15,5″ oraz 960 lub 2,660 USD za modele wyposażone w srebrne lub złote zapinki.

torba do laptopa

Źródło: Munkbogballe.com

You may also like...