Toshiba L74 – Zaawansowany dźwięk i wysokiej jakości obraz z technologią CEVO

Toshiba wprowadza na rynek nową serię telewizorów L74. Nowe modele to synonim innowacyjności. Wyposażone są w technologię wzbogacania dźwięku, najwyższej jakości obraz oraz inteligentne usługi Smart TV Cloud. Wszystko to dostępne jest na przestronnym ekranie w rozdzielczości Full HD i technologii 3D.

Modele L74 zostały wyposażone w dwurdzeniowy procesor Dual-Core Engine. Oferują krystalicznie czysty dźwięk, wyraźne dialogi, najwyższej jakości i pełen barw obraz w technologii 3D oraz możliwość spersonalizowania ustawień telewizyjnych. Idealny wybór dla tych, którzy poszukują rozrywki na najwyższym poziomie. Modele L74 powstały po to, aby stać się centralnym punktem w każdym domu. Ekran telewizora jest dostępny w trzech rozmiarach, a największy dochodzi do 140 cm (55’’).

Rozrywka, która wciąga. Obraz, który zachwyca
Technologia Toshiba CEVO zapewnia niespotykaną dotąd jakość obrazu, który zachwyca żywymi barwami na smukłym LED’owym ekranie. Nowa seria telewizorów oferuje o wiele ostrzejszy i bardziej intensywny obraz (do 75% jaśniejszy), w porównaniu do poprzednich modeli, dzięki wykorzystaniu nowego systemu podświetlenia. Szeroką gamę kolorów zapewnia wzmocniony procesor, a zaawansowana technologia podświetlenia krawędziowego LED sprawia, że głebia barw i szczegółowość obrazu wyświetlanego na ekranie jest na najwyższym poziomie.
Zastosowana w tym modelu technologia inteligentnej konwersji rozdzielczości CEVO sprawia, że zniekształcony podczas nagrywania obraz transmisji telewizyjnej odzyska bogactwo kolorów i nie straci na swojej jakości. Przywracanie kolorów w czasie rzeczywistym pozwala odtworzyć wyrafinowane tekstury pełne szczegółów. Zwiększa to postrzeganą głębię obrazu i znacznie ulepsza ogólne bogactwo tekstur i przenosi doznania wizualne widza na niespotykany dotąd poziom.

Bogatszy dźwięk w trybie surround
Technologia Toshiba CEVO Audio znacznie poprawiła jakość dźwięku w telewizorach serii L74. Miało to wpływ na zwiększenie siły basów z 150Hz do 100Hz dla lepszego, bogatszego brzmienia. Możliwość oddzielnego zarządzania dźwiękami tła i dialogów w technologii separacji dźwięku oznacza, że każdy użytkownik nowego telewizora ma pełną kontrolę nad nagłośnieniem oglądanego materiału. Każdy fan piłki nożnej doceni na pewno możliwość wyłączenia dźwięku komentatora sportowego, a prawdziwi kinomaniacy będą zadowoleni, że najciekawsze dialogi filmowe będą mogły być lepiej i wyraźniej słyszalne.

Technologia CEVO Audio system daje również możliwość niesamowitych przeżyć audio dzięki brzmieniu DTS Premium Sound z dwóch 15W głośników stereo. DTS Premium Sound pozwala na transformację standardowego dźwięku stereo w imponujący system wirtualnego dźwięku przestrzennego.

Smart TV Cloud
Serwis Smart TV Cloud dostępny we wszystkich modelach L74 sprawia, że korzystanie z telewizora jest jeszcze bardziej wygodne. Serwis umożliwia spersonalizowanie dostępnych treści dzięki tak innowacyjnym funkcjom jak np. MediaGuide Replay.

Nowe telewizory Toshiba mogą sugerować użytkownikowi interesujące dla niego programy bazując na jego wcześniejszych preferencjach. Programy te są automatycznie nagrywane w zależności od indywidualnych profili użytkowników. Oznacza to, że każdy użytkownik może mieć swój personlany kanał treści rozrywkowych. System PVR (Personal Video Recording), zapewnia łatwy dostęp do funkcji nagrywania, TimeShift, nagrywania EPG i rekomendacji. Użytkownik telewizora może zatrzymać akcję programu na żywo w każdym momencie, by np. odebrać telefon, a system PVR nagra dla niego resztę programu, by odtworzyć ją w dowolnie wybranym momencie. Co więcej, system telewizora zintegrowany jest z aplikacją TwitterTM i YouTube, by każdy użytkownik mógł być na czasie z nowinkami ze świata muzyki i rozrywki.

Wysoka płynność obrazu
L74 wyposażone są w procesor Dual-Core oraz Obraz Full HD 1080p, a także technologię AMR+ 1500. Dzięki temu zapewniony zostaje ostry, wyraźny obraz, nawet podczas dynamicznych rozgrywek sportowych i szybkiej akcji filmowej;

Łatwy dostęp do treści
Telewizory Toshiba serii L74 oferują różnorodne opcje łaczności z innymi urządzeniami. Porty HDMI umożliwiają podłączenie laptopa, konsoli do gier czy np. odtwarzacza Blu-ray, a wszelkie inne dyski zewnętrzne można połączyć z komputerem za pomocą portu USB. Intel WiDi i łączność bezprzewodowa sprawia, że na telewizorze można odczytywać treści z komuptera bez potrzeby podłączania i przełączania jakichkolwiek kabli.

Telewizory Toshiba serii L74 będą dostępne w Europie w drugiej połowie 2014 roku.

Telewizory Toshiba seria L74:
– Rozdzielczość: Full HD, 1920 x 1080p, slim Direct LED z pasywnym 3D
– AMR+ 1500 (Active Motion & Resolution)
– Smart TV Cloud z przeglądarką internetową, MediaGuide Replay i systemem PVR
– Złącza: 4 x HDMI (w tym 1 x HDMI ze wsparciem MHL), 2 x USB, wejście PC, wbudowany modem Wi-Fi, HDMI-CEC, Intel WiDi,
– Audio: CEVO Audio z systemem separacji dźwięku, DTS Premium Sound, DTS Express 5.1, Dolby Digital Plus, głośniki 2 x 15W
– Procesor Dual-Core Engine
– Toshiba AppsConnect
– USB / HDD / Home Network media playback
– Wygląd: Czarny mat z wąską czarną ramą, metalowy, srebrny stojak
– Rozmiar ekranu: 140 cm (55”), 120 cm (47”) i 107 cm (42”)
– Dekodery: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, HbbTV, analogowy

Źródło: partnersi.com.pl

You may also like...