Nowy trailer zapowiada czwarty sezon Stranger Things

Netflix zaprezentował kolejny zwiastun nowego sezonu popularnego serialu Stranger Things. Premiera czwartego sezonu odbędzie się dopiero w przyszłoroczne lato.

Pandemia poważnie wpłynęła na przemysł filmowy, powodując opóźnienia premier wielu filmów oraz kolejnych sezonów seriali. Fani kultowej produkcji Stranger Things wciąż czekają więc na debiut czwartego już sezonu, zaś Netflix przypominał o nim najnowszym zwiastunem.

Trailer zapoznaje nas z fabułą nowego sezonu, rozgrywającą się kilka miesięcy po wydarzeniach z trzeciej serii. Główni bohaterowie Jedenastka i Will wyprowadzają się z Hawkins w Indianie i przenoszą do Kalifornii, starając się zapomnieć o przyszłości. Zwiastun prezentuje nam jak główna bohaterka stara się przystosować do nowego miejsca zamieszkania oraz nowej szkoły.

Trailer jest dość krótki, jednak tych kilka scen które zawiera sugeruje nam, że w kolejnym sezonie z pewnością nie zabraknie akcji. Krótkie scenki prezentują bowiem strzelaninę w czymś co wydaje się być wojskową bazą, a także dużą eksplozję na pustyni.

Przypomnę tylko, że trzeci sezon Stranger Things miał swą premierę w 2019 roku. Oczekiwanie na debiut kolejnego coraz bardziej się wydłuża. Niestety Netflix będzie musiał wystawić cierpliwość jego fanów na znacznie większą próbę. Premiera czwartego sezonu odbędzie się dopiero latem przyszłego roku. To niezbyt dobra wiadomość, gdyż taka długa przerwa sprawi, że zainteresowanie serialem znacznie osłabnie.

Źródło

You may also like...