TRANSCEND DrivePro 50 – prosty wideorejestrator dla kierowców

Firma TRANSCEND, pokazała nowy model wideorejestratora. DrivePro 50 to urządzenie stosunkowo tanie, a przy tym bardzo proste w obsłudze.

Szaleńców na drogach jest coraz więcej, więc wybierając się w trasę, warto zaopatrzyć się w wideorejestrator, który zapewni nam dowód winy w przypadku kolizji. Na rynku jest wiele modeli takich urządzeń, ale jeśli szukamy czegoś tańszego, to TRANSCEND DrivePro 50 spełni nasze wymagania.

DrivePro 50 cechuje się obiektywem o przesłonie F/1.8 i obiektywem o kącie widzenia 130 stopni. Wbudowany czujnik przeciążeń aktywuje tryb nagrywania awaryjnego w przypadku wykrycia kolizji. Nagrywanie awaryjne można też aktywować za pomocą dedykowanego przycisku na urządzeniu. Zabezpiecza to nagranie przed nadpisaniem, zaś materiały nagrywane są w rozdzielczości Full HD i 30 klatkach.

Wideorejestrator posiada też WiFi do komunikacji ze smartfonami na systemach Android oraz iOS. Po sparowaniu, użytkownik może zmieniać jego ustawienia oraz oglądać na ekranie smartfona obraz na żywo.

Producent dodaje do swego sprzętu kartę pamięci microSDHC z serii High Endurance o pojemności 16 GB. Charakteryzuje ją podwyższoną odporność na czynniki zewnętrzne oraz gwarantuje ona sprawność przy nagraniu 3 000 godzin materiału.

TRANSCEND DrivePro 50 na polskim rynku kosztować będzie 340 zł. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

DrivePro 50

Źródło: Sarota.pl

You may also like...