Funkcjonalny oczyszczacz powietrza CRISTAL AIR PRO

Zima nierozerwalnie wiąże się z problemami ze smogiem. Warto zadbać o jakość powietrza i postarać się o oczyszczacz powietrza.

Firma Goclever wprowadza do sprzedaży na polskim rynku nowy model takiego urządzenia o nazwie CRISTAL AIR PRO. Nowy produkt przeznaczony jest do działania w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni wynoszącej 40-60 m kw. Idealnie nada się więc do niewielkiego biura, czy też sypialni lub salonu.

Urządzenie ma moc 60 W i skutecznie ogranicza występowanie szkodliwych związków, znajdujących się w powietrzu. Są to pyły zawieszone PM 2,5 i PM 10, formaldehydy, benzeny i alergeny (roztocza rozwijające się w kurzu, sierści i naskórku zwierząt, czy pyłki traw, drzew i kwiatów). Usuwa też zanieczyszczenia mechaniczne (kurz, cząstki stałe dymu i spalin), wirusy, grzyby i pleśń.

Zastosowano w nim technologię Octa Shield. To 8-stopniowe oczyszczanie powietrza, wykorzystujące system filtrów i lamp. Składają się na nie filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, fotokatalizator, lampa UV, aktywny ozon oraz jonizator powietrza. Dzięki systemowi Octa Shield – CRISTAL AIR PRO może usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza.

Plusem oczyszczacza jest także niewielki hałas podczas pracy, wynoszący poniżej 45 dB oraz duża wydajność na poziomie 365 m3/h powietrza. CRISTAL AIR PRO dodatkowo jonizuje powietrze w tempie 5 mln jonów na m3 w ciągu godziny.

Oczyszczacz powietrza wyposażono w czytelny wyświetlacz, na którym można odczytać poziom stężenia zanieczyszczeń w pomieszczeniu, a także wilgotność i temperaturę. Oczyszczacz ma także wskaźnik zużycia filtrów oraz timer pozwalający na zaprogramowanie czasu działania.

Oczyszczacz oferowany jest w cenie 1049 zł, a dostaniemy go na stronie producenta.

oczyszczacz powietrza

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...