Hammer zapowiada 5 nowych telefonów

Marka Hammer wprowadzi na polski rynek pięć nowych produktów. Będą to zarówno telefony komórkowe, jak i odporne na uszkodzenia smartfony.

Hammer, to firma, która znana jest przede wszystkim z pancernych telefonów. Już wkrótce na sklepowych pólkach zobaczymy aż pięć nowych produktów. Są one skierowane do klientów o różnych wymaganiach.

Jako pierwsze pojawiły się modele Hammer TITAN 2 i Hammer DELTA, które od dziś dostępne są w sklepach sieci Biedronka. Pierwszy z wymienionych modeli to 4-calowy smartfon. Wyróżnia go wytrzymała obudowa o nowoczesnym wzornictwie, z metalowymi wzmocnieniami. Smartfon oferowany jest w kolorze czarno-srebrnym.

Hammer DELTA to klasyczny, pancerny telefon z klawiszami i czytelnym ekranem 2,4-cala. Posiada funkcje takie jak: latarka, zegar, budzik, radio FM i mp3. Długą pracę telefonu zapewnia bateria 1700 mAh. Model oferowany jest w kolorach czarnym i czarno-pomarańczowym.

Kolejny w kolejce jest HAMMER Acitve. To 4.7-calowy smartfon o wymiarach 145 x 75 x 10,8 mm i masie 186 gram. Przyda się klientom potrzebującym telefonu o ponadprzeciętnej wytrzymałości. Model przypadnie też do gustu kobietom, świetnie sprawdzi się u osób aktywnych. HAMMER po raz pierwszy dostępny będzie w trzech oryginalnych kolorach.

Kolejnym modelem, który wzbogaci ofertę marki będzie HAMMER Blade. To pierwszy pancerny smartfon w ofercie tego producenta, wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Następnym modelem będzie HAMMER BOW+. Jest to długo oczekiwany, pancerny telefon z klapką i stacją ładującą. Model spodoba się fanom prostych, tradycyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. HAMMER BOW+ dostępny będzie w kolorze czarno-żółtym.

Wszystkie smartfony HAMMER charakteryzują się wysoką odpornością na wodę i pył co potwierdza certyfikat z normą IP68. Więcej informacji znajduje się na www.hammeromania.pl.

smartfony

Źródło: Hammeromania.pl

You may also like...