Ruszyła wyprzedaż akcesoriów firmy myPhone

Dziś rusza ogromna wyprzedaż akcesoriów do smartfonów myPhone. Dodatkowe wyposażenie dostępne jest w cenie nawet o 50 procent niższej.

Na liście asortymentu myPhone objętego wyprzedażą, znalazło się ponad 300 produktów, przeznaczonych do różnych modeli. Wśród nich są również akcesoria do telefonów, które były dostępne w ofercie sklepów sieci Biedronka.

Szkła hartowane i folie ochronne
Każdy ekran telefonu jest narażony na zarysowania i stłuczenie, a nie wszystkie urządzenia posiadają fabryczne zabezpieczenia w postaci dodatkowego, solidnego szkła. Szkło hartowane do myPhone GO!, Prime Plus i HAMMER Iron kupimy w trakcie wyprzedaży już za 12,95 zł. Z kolei folia ochronna do CUBE, FUN 4, INFINITY i innych modeli będzie kosztować tylko 9,95 zł.

Nakładki żelowe
Etui wykonane z bardzo elastycznego tworzywa również zwiększa odporność telefonu przed niechcianymi uszkodzeniami. Nakładka TPU, która zwiera niezbędne otwory na złącza, przyciski i aparat, sprawia, że telefon jest dodatkowo zabezpieczony i lepiej leży w dłoni. Żelowe etui na plecki dostępne w różnych kolorach można będzie nabyć już w cenie 14,95 zł.

Pokrowce
W ofercie dostępne są pokrowce zarówno z wytrzymałych, sztucznych materiałów oraz ekoskóry. W wyprzedaży wszystkie będą dostępne w cenie 14,95 zł.

W ofercie znajdują się również obudowy oraz wytrzymałe etui. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o przecenionych produktach znajduje się na myphone.pl.

myPhone

Źródło: Myphone.pl

You may also like...