ttec SpeedCharger szybka ładowarka samochodowa

Firma Hellottec wprowadza na polski rynek nowe modele szybkich ładowarek do naszych smartfonów. ttec SpeedCharger znacznie skróci czas ładowania sprzętu.

Z roku na rok rośnie liczba urządzeń mobilnych, z których codziennie korzystamy. Są to smartfony, odtwarzacze MP3, nawigacje GPS, itp. Aby jednak sprzęt mógł działać, musi być ładowany, więc pojawia się potrzeba posiadania sprawnych i przede wszystkim szybkich ładowarek.

Szybkie ładowanie naszego sprzętu

Takie produkty oferuje nam firma Hellottec, która wprowadza do sklepów model ttec SpeedCharger. Sprzęt dostarcza prąd o maksymalnym natężeniu 2.1 A i wyposażony jest w system dobierający natężenie prądu do danego urządzenia. Posiada także kabel z trzema końcówkami, pozwalającymi na naładowanie dowolnego współczesnego smartfona.

Produkt posiada system dobierający optymalne parametry do potrzeb podłączonego urządzenia. Dzięki niej najmocniejsze urządzenia otrzymają prąd o dużym natężeniu. A te bardziej oszczędne, znacznie mniejszym, idealnie dobranym do ich potrzeb. Oczywiście, urządzenie ma również zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeładowaniem oraz diodę informującą o statusie.

ttec SpeedCharger bezpiecznie naładuje smartfon oraz inne urządzenia

Co ważne, w zestawie z ttec SpeedCharger użytkownik otrzymuje również nietypowy kabel USB do ładowania. Z jednej strony ma pełnowymiarową wtyczkę USB (pasującą do gniazda w ładowarce). Z drugiej natomiast znajdują się trzy wtyczki pasujące do najpopularniejszych portów w smartfonach: Micro USB, USB-C (w urządzeniach z Androidem) oraz Lightning (iPhone/iPad). Warto dodać, że dzięki temu ładowarka może posłużyć również do ładowania innych urządzeń, z których podczas podróży korzystają raczej pasażerowie – tabletów czy konsoli (np. Nintendo Switch).

W ofercie ttec znajdziemy również stacjonarną wersję ładowarki SpeedCharger, podłączaną do standardowego gniazdka elektrycznego (również wyposażoną w kabel z trzema końcówkami). Firma wprowadziła też właśnie na rynek serię kolorowych kabli Lightning AlumiCable z aluminiowymi końcówkami i trwałym nylonowym oplotem – dzięki temu użytkownicy smartfonów Apple mogą łatwo np. dobrać kabel idealnie pasujący do obudowy czy etui ich smartfonu.

Kable dostępne są w cenach zaczynających się od 49 zł. Ładowarkę w wersji samochodowej kupicie tutaj w cenie 56,06 zł. Wersja stacjonarna dostępna jest w tym sklepie i również kosztuje 56,06 zł.

ttec SpeedCharger

ttec SpeedCharger

Źródło: Hellottec.com

You may also like...