POWERbot Star Wars nowoczesny robot sprzątający

Samsung wprowadził na polski rynek nowe modele odkurzaczy POWERbot Star Wars. Jak sugeruje nazwa, są to produkty skierowane do fanów Gwiezdnych Wojen.

W tym tygodniu miała miejsce premiera filmu Star Wars: Ostatni Jedi. Tej okazji nie mogli przepuścić producenci sprzętu AGD, by zaoferować swym klientom urządzenia nawiązujące stylem do znanego uniwersum.

Wygodne sprzątanie

Jednym z nich jest Samsung, który wprowadził na polski rynek odkurzacz POWERbot Star Wars. Nie jest to jednak zwykły model, lecz robot sprzątający, który całkowicie samodzielnie usunie wszelki brud z naszych podłóg. Model jest limitowaną wersją, więc dostępny w jest w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Wygląd produktu inspirowany jest najbardziej rozpoznawalnymi postaciami tego świata, czyli Lordem Vaderem oraz Szturmowcami.

Samsung twierdzi, że podczas projektowania sprzętu, opierał się na wizji fanów oraz ich doświadczeniu. Wykorzystywał je na każdym etapie, począwszy od planowania produktu, poprzez projektowanie, produkcję, marketing i dystrybucję. Czarna wersja robota odzwierciedla maskę Dartha Vadera, biała zaś przypomina hełm Szturmowca Imperium Galaktycznego. Nowa seria POWERbot Star Wars to nie tylko doznania wizualne, ale i słuchowe. Urządzenia wydają dźwięki, które inspirowane są odgłosami filmowych bohaterów. Podczas sprzątania możemy usłyszeć legendarne dialogi, fragmenty marszu imperialnego oraz innych elementów ścieżki dźwiękowej z filmu.

POWERbot Star Wars wyręczy nas podczas sprzątania

POWERbot Star Wars to jednak nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność. Robot posiada mocny silnik, który zapewnia 20-krotnie większą moc ssącą w porównaniu do pierwszej generacji. Dzięki temu sprząta znacznie dokładniej, a do tego samodzielnie określa rodzaj powierzchni i dostosowuje do niej ssanie. Pozwala to efektywnie czyścić twarde podłogi, jak i puszyste dywany.

Technologia Clean Edge to z kolei gwarancja skutecznego usuwania brudu przy krawędziach. Nowoczesny POWERbot pokona każdą przeszkodę. Funkcja FullView Sensor 2.0 pozwala mu sprawnie omijać meble i domowe sprzęty, by dotrzeć w każdy, nawet najtrudniej dostępny, zakamarek. System Visionary Mapping Plus daje możliwość zapamiętania rozkładu pomieszczenia, by robot mógł optymalnie zaplanować trasę sprzątania.

POWERbot Star Wars to także możliwość zdalnego zarządzania sprzątaniem, nawet gdy jesteśmy bardzo daleko od domu. Wersja inspirowana wizerunkiem Lorda Vadera umożliwia połączenie z Wi-Fi, byśmy za pośrednictwem specjalnej aplikacji mogli panować nad porządkiem w swoim domu z każdego miejsca na ziemi.

POWERbot Star Wars

Roboty sprzątające z limitowanej edycji Star Wars są już dostępne w sklepach. Wersja Szturmowiec oferowana jest w cenie 2199 zł. Natomiast model Vader kosztuje 2499 zł. Można je kupić pod powyższymi linkami.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...